Zabiegi kosmetyczne – pojedynczo czy w serii?


Zabiegi kosmetyczne – pojedynczo czy w serii?

Zabiegi kosmetyczne zwykle są oferowane jako zabiegi “w serii”. Niektóre zabiegi zapewniają pierwsze, pozytywne efekty już po pierwszym zabiegu. Niemniej kolejne są potrzebne do utrwalenia uzyskanych rezultatów.

Kosmetyczne zabiegi, takiej jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, czy też masaż limfatyczny ciała, zapewniają doskonałe rezultaty już po pierwszym zabiegu. Niemniej w przypadku, gdy problemy, które mają być dzięki nim rozwiązane (np. trądzik, oznaki starzenia się skóry, obrzęki), występują z dużym nasileniem, trzeba liczyć się z koniecznością wykupienia karnetu na kilka zabiegów.

O tym, czy jest sens wydawać od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za wykonanie jednego zabiegu kosmetycznego, warto porozmawiać ze swoją kosmetyczką. Jeżeli jest uczciwa od razu wyjaśni, czy w twoim przypadku wystarczy jeden zabieg, czy dla uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczne będzie poddanie się serii zabiegów. Warto już na wstępie obliczyć całkowitą cenę kuracji oraz porozmawiać o ewentualnym rabacie “dla stałej klientki”.

Wydawanie pieniędzy na jeden zabieg w sytuacji, gdy efekty pojawią się dopiero po kilku, jest wyrzucaniem ich w błoto.

Dodaj komentarz