Styl

Wymodeluj sylwetkę z Callanethics w 2 tygodnie!

Zwolenniczki Callanethics uważają, że już po upływie 2 tygodni wykonywania ćwiczeń tego typu sylwetka wyraźnie ulega poprawie.

Można spotkać się także z opiniami, że 60 minut Callanethics jest odpowiednikiem 20 godzin aerobiku, a po upływie około 10 godzin ćwiczeń widać wyraźną poprawę. Przejdźmy do rzeczy: trening składa się z krótkiej rozgrzewki, ćwiczeń modelujących brzuch, nogi i biodra oraz z ćwiczeń relaksacyjnych.

Efekty:

  • wyszczuplenie ud

  • podniesienie linii pośladków

  • likwidacja cellulitu

  • zmniejszenie obwodów ciała

Jedna mała uwaga: callanethics nie powoduje gwałtownego spadku masy ciała. W efekcie, ubrania mogą stawać się luźniejsze, a masa ciała może pozostawać taka sama. Osobom, które dążą do zrzucenia nadwagi poleca się łączenie callanethics z ćwiczeniami aerobowymi.

Po pewnym czasie mięśnie będą bardziej elastyczne, a koordynacja ruchowa znacznie lepsza. Ćwiczenia pomogą też wzmocnić mięśnie dna miednicy, co jest szczególnie istotne dla kobiet planujących ciążę oraz kobiet w okresie menopauzy.

Trudno uwierzyć w to, że po 2 tygodniach rezultaty będą wyraźnie widoczne. Może warto przekonać się o tym na własnej skórze.