Wiosenne trendy w biżuterii – kolczyki, naszyjniki i opaski


Wiosenne trendy w biżuterii – kolczyki, naszyjniki i opaski

Wśród wiosennych trendów w biżuterii zrobiło się bardzo kolorowo i nie-minimalistycznie. Króluje raczej przepych znany z królewskich dworów – dominują wzory orientalne zdobiące kolczyki.

Inne dominujące trendy w biżuterii to wytworne naszyjniki stylizowane na kolie oraz biżuteryjne opaski. Raczej odradzamy łączenie ze sobą tych trendów, bo co za dużo, to niestylowo. Głównym zadaniem każdej z ozdób jest granie pierwszych skrzypiec w stylizacji.

Opaski wysadzane sztucznymi kamieniami, a także duże kolczyki i kolie doskonale prezentują się wyłącznie w wersji solo. Najlepszym tłem są dla nich minimalistyczne ubrania, czyli gładkie topy i proste sukienki.

Duże kolczyki możesz nosić zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. W tym sezonie im bardziej kolorowe ozdoby uszu, tym lepiej. Projektanci stawiają raczej na fantazyjne wzory. Podobnie jest w przypadku naszyjników i opasek.

Na zakończenie warto wspomnieć o jeszcze jednym, przebijającym się trendzie. W jesienno – zimowym sezonie modne było noszenie jednego, dużego pierścionka. Ekstrawagancją było zaś noszenie kilku tego typu pierścieni. W sezonie wiosennym to, co było ekstrawaganckie zimą, teraz jest szalenie modne, a na ograniczanie się do jednego pierścionka mogą sobie pozwolić tylko minimalistki.

Dodaj komentarz