Moda

Uniwersalność jeansów

Jeansy to spodnie, które pasują praktycznie do wszystkiego i na każdą okazję. Warto poznać metody ich skutecznego łączenia z innymi ubraniami.

Gdy wybieramy się na spotkanie z przyjaciółkami, chcemy wyglądać zarówno kobieco jak i dość swobodnie. Warto połączyć jeansy z wzorzystą tuniką. W takiej stylizacji można będzie czuć się odpowiednio swobodnie. Warto połączyć taką tunikę z ciemnymi jeansami. Można będzie znacznie wysmuklić wtedy swoją sylwetkę, która prezentowała się będzie bardzo kobieco.

Warto również zakładać jeansy do pracy. Można zestawić je z marynarką. Dzięki temu uzyskamy oficjalny ale i luźny zestaw. W takiej stylizacji, kobieta będzie mogła prezentować się w niezwykle nowoczesny ale i profesjonalny sposób. Warto łączyć jeansy z granatową, błękitną lub beżową marynarką.

Wybierając się z ważną wizytą warto postawić na nieco więcej elegancji. Jeansy należy wtedy połączyć z szyfonową bluzką oraz żakardowym żakietem. Dzięki temu, uzyskamy zestaw niezwykle elegancki i pełny klasy. Poza tym, będziemy się prezentowały niezwykle kobieco.

Jeansy są również idealne na spacer. Warto postawić na nieco wojskową stylizację, która sprawi, że będziemy wylądały bardzo kusząco, a jednocześnie swobodnie.