Moda

Trendy w wiosennej modzie

Wiosna 2014 będzie pod względem ubioru bardzo kolorowa i przepełniona kwiatami. Kobiety będą stawiały przede wszystkim na wygodę w stylu sport de luxe oraz na kwiaty i

printy prosto z galerii sztuki. Obok takich zestawów nie będzie się dało przejść obojętnie.

Wydaje się, że wiosną noszenie ubrań w kwiaty nie jest niczym nowym. Nic bardziej mylnego, jeśli kwiaty występują w takim wydaniu, jak w obecnym sezonie. Zamiast róż i romantycznych kwiatów, zostały wprowadzone pnącza tropikalnych linii, mroczne irysy oraz nadruki liści. Kobieta, w takim stroju będzie wyglądała tajemniczo i niezwykle intrygująco. Nie będzie typową promienną kobietką, ale prawdziwym wampem. Zdecydowanie, strój tej wiosny, a wraz z nim również kwiaty, ma przyciągać uwagę.

Jeśli chodzi o spódnice, to zdecydowanie w tym sezonie królowały będą spódnice za kolano, do połowy łydek, przed kostkę oraz maxi. Warto wybierać fasony ołówkowe i rozkloszowane. Jeśli połączy się takie spódnice z męska kamizelką lub topem, na pewno uzyska się super modne połączenie. Najlepiej łączyć ubrania, które różnią się pod względem grubości tkanin. Ciągle popularny jest oczywiście lekki i zwiewny materiał.

Miejski styl, który będzie bardzo modny tej wiosny, przepełniony jest sportowym designem, jednak w bardziej eleganckim i luksusowym wydaniu. Prawdziwym hitem tej wiosny będą szykowne spodnie treningowe oraz tenisowa spódniczka. Najlepiej nosić takie ubrania w odcieniach bieli i pasteli, ale zestawiać je w kontrastowymi, mocnymi kolorami. Przynajmniej jeden taki mocny akcept powinniśmy zastosować w swojej stylizacji.