Trend z logo w tle – kolorowe inspiracje znanymi markami


Trend z logo w tle – kolorowe inspiracje znanymi markami

Naszywki i nadruki z nami pozostają – to jest już pewne. Niemniej obok znanych nam trendów (np. haseł manifestujących poglądy, zabawnych sloganów itp.) pojawią się logo znanych firm – oczywiście nie zawsze w “dosłowny” sposób.

Trend związany z logo łączy się ściśle ze stylem pop fashion. Projektanci sięgają do zbioru logo wszystkich znanych firm i albo – za ich zgodą – kopiują je na t-shirty, bluzy, spodnie, albo inspirują się tylko nimi w taki sposób, że zapożyczają do 10% wzoru, a pozostałe 90% to wytwór ich indywidualnej kreatywności. Możemy się jedynie domyślać, że na przykład kolorowe logo z napisem “Beauty” nawiązuje do logo gazety, czy producenta perfum. Podany przykład jest tylko teoretyczny i ma na celu zobrazowanie tego, czego możemy się spodziewać po projektantach.

Po co nosić ubrania z logo zapożyczonym, albo inspirowanym logo określonego producenta? Dla zabawy, albo po to żeby być trendy. Ta tendencja jest polecana osobom mającym do siebie dystans, nie wybierającym na co dzień stylu dress code.

Dodaj komentarz