Stylizacje z paryskich ulic – street fashion stolicy mody


Stylizacje z paryskich ulic – street fashion stolicy mody

Tym razem przyjrzymy się paryskim ulicom, a właściwie prezentowanym tam stylizacjom. Dominuje elegancja połączona z komfortem. Jak udaje się osiągnąć paryżankom taki efekt? Sprawdźcie same!

Sprawdzonym duetem są ciepłe peleryny z poręcznymi torebkami wyposażonymi w długi pasek (a la listonoszka) i krótką rączkę (a la teczka). Paryskie ulice są pełne kolorów i wzorów – obok klasycznej kraty w neutralnych kolorach można tam znaleźć panterkę i printy.

Na paryskich ulicach prym wiodą dodatki – chusty od Hermesa i pikowane torebki Chanel to jest to! Jeżeli peleryna i sukienka wydaje Ci się zbyt elegancka, jak na twój styl, rzuć okiem na stylizacje oparte na połączeniu skórzanej ramoneski i dżinsów z podwyższonym stanem.

Kolejne wyrafinowane połączenie to szpilki, płaszcz, spodnie z wysokim stanem i szerokimi nogawkami oraz koszula ze stójką. Na paryskich ulicach nie brakuje też kontrastów – żakiet założony na sportową bluzę zapinaną na zamek nie wygląda źle. Takie zaskakujące połączenia są charakterystyczne dla street fashion.

Dodaj komentarz