Moda

Pikowane spódnice z koła prawdziwym hitem

Pikowania na różnych częściach ubrań to klasyka. Pojawiają się raczej w przypadku zimowych ubrań takich jak kurtki czy bezrękawniki. Tym razem, projektanci proponują wiosenne

spódnice z pikowaniami.

Przede wszystkim na wiosennych spódnica pikowania będą się bardzo często pojawiały. I to na spódnicach, które wykonane będą z asymetrycznego kroju koła. Ponadto, ta część garderoby wzbogacona będzie o nietuzinkowe przeszycia, które dodawały będą niezwykłego uroku takiej spódniczce. Nie musimy obawiać się, że ciężka tkanina, z której wykonana będzie spódnica, w jakikolwiek sposób zdeformuje naszą sylwetkę. Tak na pewno nie będzie. Talia zostanie w idealny sposób podkreślona, z czego każda kobieta będzie mogła być zadowolona.

Spódnice tego typu polecane są kobietom szczupłym oraz takim, które posiadają wąskie biodra lub szerokie ramiona. Taka stylizacja da możliwość dodania kobiecie jeszcze więcej seksapilu. Pani poczuje się kobieco.

Takie spódnice są skierowane do pań odważnych, które nie boją się wyraźnych stylizacji. Zdecydowanie, dzięki takiemu lookowi można będzie w znaczny sposób wyróżniać się z tłumu. Pikowania w przypadku takich spódnic pojawiały się będą zarówno na wierzchniej jak i wewnętrznej części spódnicy. Spódnice tego typu ładnie eksponują nogi, ponieważ zazwyczaj posiadają nieco krótszy w stosunku do tylnej części przód.