Makijaż

Piękne rzęsy to podstawa

Długie rzęsy mogą sprawiać, że spojrzenie stanie się wyraziste. Ważne jest, aby zakupić dobrej jakości maskarę, która pozwalała będzie na uzyskanie odpowiednich efektów.
Aby makijaż oczu został wykonanywe właściwy sposób, należy poznać techniki jakie należy zastosować podczas korzystania z maskary.
Przede wszystkim, należy trzymać szczoteczkę poziomo wzdłuż powieki. Malowania należy dokonywać zygzakowatym ruchem od nasady aż po same końce. Należy również zadbać o wygląd dolnych rzęsy. Należy to robić od kącików wewnętrznych do zewnętrznych. Dzięki takiemu sposobowi malowania rzęsy, uzyskamy efekt pięknych i długich rzęs oraz wyrazistego spojrzenia.

Jeśli chcemy uzyskać efekt zalotnego spojrzenia, należy zadbać o wgląd kącików oczu. Wystarczy podkreślić rzęsy trzymając szczoteczkę pod lekkim ukosem. Dzięki temu, rzęsy można w odpowiedni sposób unieść.

Tuszem do rzęs można również optycznie zwiększyć gęstość. Wystarczy, że na górnej powiece narysujemy czarną kreskę. Następnie, należy przypudrować włosku pudrem. W następnej kolejności należy wytuszować rzęsy. Dzięki temu ich grubość jak i długość zostanie zwiększona.

Warto również zaopatrzyć się w maskarę zarówno na dzień jak i na noc. Dzięki temu, będziemy mogli stworzyć piękne oczy zarówno do pracy jak i na wieczorne szaleństwo.