Styl

Najmodniejsze buty na wiosnę

W tym sezonie, buty zaskakiwały będą przede wszystkim niepowtarzalnym i niezwykłym fasonem. Dużo będzie na nich wzorów. Przede wszystkim, warto zaopatrzyć się w szpilki w stylu retro, kolorowe vansy oraz męskie pantofle i kowbojki.

Męskie wydania butów dla kobiet pojawiają się praktycznie w każdym sezonie. Jednak tej wiosny pojawia się coś nowego: wsuwane pantofle. Ich wygląd jest dość ciekawy. Posiadają masywne obcasy. Ich podeszwa jest natomiast twarda. Warto przede wszystkim zdecydować się na pantofle penny loafers. Odróżniają się od innych charakterystycznym językiem z paskiem, pod który dawniej wkładany był grosik.

W tym sezonie modne będą oczywiście również typowo kobiece szpilki, które dodawały będą każdej kobiecie romantycznego wyglądu. Przede wszystkim, warto zdecydować się na szpilki z ostrymi czubami i odkrytymi piętami. Przeniesiemy się dzięki temu w lata 50. Taki rodzaj szpilek zdecydowanie pozwoli nam wysmuklić stopę jak i całą nogę. Nasze nogi będą wyglądały w takim obuwiu niezwykle subtelnie.

Zamiast balerin w tym sezonie nosiło się będzie obuwie z ostrymi czubami. Można wybrać wydania pełne takich butów lub odkryte. Dostępne są w różnych formach. Bardzo popularne będą kolory metaliczne. Warto również nabyć takie buty z ciekawymi nadrukami. Idealnie takie buty pasują do luźnych sukienek. Dzięki tym butom, można będzie w idealny sposób wyeksponować nogi, a w szczególności kostki.