Moda

Modne i komfortowe upięcia włosów

Latem rezygnujemy z grzywki i wybieramy proste fryzury, z których można wykonać modne, letnie upięcia. W upalne dni upięcia w postaci koków, warkoczy i kucyków są prawdziwym zbawieniem dla kobiet o długich włosach. Tego lata mamy do wyboru upięcia w stylu hipisowskim połączone z opaskami, a także bardziej stylowe, gładkie koki. Trzecim rozwiązaniem jest zaplecenie warkocza.

Fryzura widoczna na zdjęciu jest propozycją do formalnego i eleganckiego stroju. Wystarczy związać włosy nisko gumką, aby powstał kucyk. Następnie podwijamy je i związujemy mniej więcej w połowie kolejną gumką. Końcówkę kucyka należy przypiąć wsuwkami i gotowe.

Jeżeli nie masz czasu na upinanie włosów wystarczy spryskać je sprayem z solą morską, aby powstały fale. Fryzura sprawdzi się na plaży, także w gorące dni. Mniej surferską propozycją jest podkręcenie lokówką końcówek włosów, zaczesanie grzywki do góry i jej podpięcie na wzór Paryżanek. Ostatnia z propozycji jest skierowana do kobiet mających włosy o długości sięgającej do ramion.