Bez kategorii

Miu Miu Cruise 2020 – wyjątkowe kreacje na Paryskim Hipodromie

Lipiec rozpoczął się jednym z najbardziej spektakularnych pokazów ostatnich miesięcy. Pokaz mody Miu Miu odbył się na historycznym Paryskim Hipodromie, gdzie od 1873 r. odbywały się najbardziej prestiżowe wyścigi konne w stolicy Francji. Hipodrom został przystosowany do pokazu mody przez AMO.

Modelki prezentowały ubrania idąc po drewnianym wybiegu wyglądającym nieco jak taras. Aranżacja była inspirowana latami 70. Pokaz mody został poprzedzony prawdziwym wyścigiem konnym komentowanym przez brytyjskiego eksperta. Kontynuował swoje zadanie podczas pokazu mody, w czasie którego zostało zaprezentowanych 51 kreacji.

Charakterystycznym elementem większości kreacji były bufiaste rękawy powodujące, że ramiona wyglądały na nieco szersze niż są w rzeczywistości. Oprócz eleganckich szortów pojawiły się sukienki o długości mini, zdobione metalicznymi cekinami oraz drapowanymi rękawami zdobionymi sztucznymi kamieniami jubilerskimi.

Szorty z wysokim stanem i paskiem podkreślały talię. Zostały zestawione z koszulami z dekoltem V oraz bufiastymi rękawami, a także z krótkimi żakietami i kurtkami. Nie zabrakło również sweterków w paski charakterystycznych dla paryskiego stylu oraz sukienek w kwiaty. Wśród dodatków prym wiodły wysokie buty na platformach oraz duże kapelusze.

Obejrzyj pokaz mody Miu Miu Cruise 2020 dostępny na oficjalnej stronie marki pod tym linkiem.