Porady

Łatwo, tanio, widowiskowo

Nie ulega wątpliwości, że w ocenie drugiego człowieka baczną uwagę zwracamy na szczegóły. Takimi elementami są na przykład paznokcie, buty lub też włosy. Do tego dochodzą takie elementy, jak sposób mówienia, czy poruszania się. Ich suma i tak nie da nam rzeczywistego obrazu nowo poznanej osoby, ale w pewien sposób pozwoli wyrobić sobie na jej temat opinię. Nie zawsze sprawiedliwą, ale taką, którą ciężko zmienić. Nawet jeśli przesadnie nie dbamy o wygląd, warto zwrócić uwagę na szczegóły, ponieważ one kształtują nasz wizerunek. A zadbane paznokciowe w wielu profesjach są po prostu obowiązkowe. W innych po prostu dobrze o nas świadczą. Szczególnie kobiety bardzo dużą rolę przywiązują do wyglądu paznokci, a nowoczesne techniki pozwalają na uzyskanie niesamowitego efektu.
Opcja dla zabieganych
Najnowszym trendem w stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy, który pozwala uzyskać przede wszystkim trwały i ciekawy efekt. Poza bazowym kolorem na płytce możemy tworzyć niemalże małe dzieła sztuki dzięki różnym kolorom, naklejkom, ozdobom i specjalnym technikom. Poza tym lakiery hybrydowe dają efekt mokrego manicure, który wygląda jak świeżo zrobiony zabieg. Hybryda jest szyta na miarę dwudziestego pierwszego wieku – trwała i wygodna utrzymuje się na płytce nawet kilka tygodni, choć oczywiście należy uzupełniać odrosty i ewentualne ubytki. To trwałość jest właśnie tym elementem, który odróżnia hybrydę od zwykłego lakieru do paznokci. Poza tym pamiętajmy, że ta formuła umożliwia naprawdę dużo.
Opcja dla każdego
Można skorzystać z zabiegu profesjonalnej kosmetyczki, a można też zrobić manicure samodzielnie w domu. Sieć jest pełna filmików instruktażowych, a sklepach można kupić gotowe zestawy do robienia hybrydy – czyli wszelkie preparaty, lakiery oraz utwardzacze. Efekt uzyskujemy poprzez stosowanie odpowiednich środków i utwardzaniu lampami UV. To dzięki temu kolejne warstwy nadają paznokciom tak niesamowity efekt, odporność na zarysowania i uszkodzenia. Panie, które decydują się na samodzielne robienie sobie paznokci, bardzo szybko nabierają wprawy, a z czasem stają się idealną stylistką dla koleżanek. Najczęściej w poszukiwaniu nowości wertują strony i sklepy internetowe, a sama możliwość stworzenia własnoręcznie małego arcydzieła już jest zachęcająca. Warto pamiętać, że hybryda to świetny pomysł, kiedy nie mamy czasu na „robienie” sobie paznokci co kilka dni, pomysł na wakacje i codzienne obowiązki, element dekoracyjny na wielki bal lub też stonowana opcja do pracy.http://smartnest.pl