Kriolipoliza i ultradźwięki rozprawią się z nadmiarem tłuszczu


Kriolipoliza i ultradźwięki rozprawią się z nadmiarem tłuszczu

Kriolipoliza ZLipo jest zabiegiem, który coraz częściej wykonuje się przed zastosowaniem fal uderzeniowych ZWave Pro. Zdaniem ekspertów nie ma bardziej skutecznej metody modelowania ciała.

Przeprowadzenie intensywnej terapii przy użyciu fal uderzeniowych po uprzedniej kriolipolizie wspiera utratę tkanki tłuszczowej i pobudza drenaż limfatyczny poprawiając elastyczność skóry. Połączenie obu zabiegów może być wykorzystane nie tylko jako wsparcie procesu odchudzania, ale również jako wsparcie terapii antycellulitowej.

Urządzenia pracują w trybie pulsacyjnym i zabiegi są całkowicie nieinwazyjne. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Mrożenie komórek tłuszczowych w temperaturze od -5 do -10 stopni Celsjusza (kriolipoliza), a następnie rozbicie tkanki tłuszczowej (zabieg falami ultradźwiękowymi) zapewniają efekty, które są widoczne niemal natychmiast.

Połączenie obu zabiegów w redukcji tkanki tłuszczowej jest szczególnie polecane kobietom, które próbują wymodelować brzuch, uda, czy też chcą wyszczuplić plecy i okolice kolan.