Kolorowy manicure – poznaj najmodniejsze odcienie sezonu!


Kolorowy manicure – poznaj najmodniejsze odcienie sezonu!

Kolekcje domów mody na sezon wiosna/lato 2016 są już znane i przeanalizowane. Tym razem przyjrzeliśmy się trendom w manicure.

Projektanci nie robią rewolucji – nawiązują częściowo do trendów z minionego sezonu. Pojawia się manicure w stylu nude – paznokcie pomalowane odżywką. Niemniej nie brakuje także bardziej odważnych kolorów – ciemnych i metalicznych kolorów.

Do topowych kolorów należą biel, pastelowa żółć, czerwień i błękit. Pojawia się zieleń oraz róż. Czerwień jest modna we wszystkich odcieniach. Wśród odcieni bieli najbardziej modny jest jej mleczny odcień.

Na okładki żurnali powrócą manicure ombre i french manicure. Bardzo ciekawą tendencją jest multicolor, który pojawił się na pokazie mody Vivenne Westwood. Pojawiły się także delikatne wzorki. Wykonasz je w prosty sposób korzystając z odpowiedniego pędzelka. Oprócz brokatowych wzorów możesz łączyć pewne barwy.

Na pokazach mody pojawiły się zestawienia takich kolorów, jak biel i żółty, biel i błękit, a także biel i srebro, czy też biel i czerwień.