Makijaż

Jesienny make – up 2017 – powrót trendów Fall/Winter 2016/2017

Zestawienie tegorocznych tendencji w makijażu na nadchodzący sezon można w skrócie określić słowami znanej piosenki – ale to już było (i wróci zapewne niejeden raz).

Do głównych tendencji będą należały ciemne usta – pojawiają się co roku w sezonie jesiennym i zimowym. Bordowa szminka ma klasę, ale jak długo można nosić śliwkowy fiolet czy czekoladowy brąz? Te kolory zdecydowanie lepiej wyglądają na ubraniu niż na ustach.

Kolejny trend to intensywny make-up oka. Jeżeli chcesz go wprowadzić do swojego stylu to koniecznie rozejrzyj się za cieniem do powiek w kolorze turkusowego błękitu, albo butelkowej zieleni oraz za jasnoróżowym błyszczykiem lub pomadką. Nie łącz cieni w intensywnym kolorze z ciemną szminką – chyba że na przyjęcie z okazji Haloween.

Ten trend też już znamy – latem turkus na powiece także był bardzo modny, tyle że nanosiłyśmy go kredką lub eyelinerem. Zdecydowanie godny polecenia jest nude make-up z wykorzystaniem palety beżów i brązów. Ten typ makijażu podkreśla naturalne piękno i zdecydowanie nigdy się nie znudzi.