Styl

Grube swetry – ciepłe, modne i stylowe

Tej zimy grube swetry są prawdziwym hitem mody. Fasony oversize w połączeniu z ciepłymi tkaninami dominują wśród tendencji. Najbardziej polecane są grube swetry z kaszmiru i czystej wełny.
Paleta kolorystyczna oscyluje wokół barw ziemi, odcieni beżu i bieli oraz brązów. Nie brak także szarych kolorów. Kroje swetrów są zróżnicowane, począwszy od grubych swetrów z paskiem, po kardigany zapinane na guziki. Długie swetry fasonem przypominające tuniki najlepiej prezentują się w zestawie z legginsami i spodniami o kroju rurek. Podobnie jest w przypadku luźnych swetrów przypominających narzutki.

Wśród detali zdobiących swetry można znaleźć nie tylko guziki, ale także obszycia ze sztucznego futra. Wbrew pozorom ubrania wykonane z grubej wełny mogą prezentować się stylowo. Warto zainspirować się stylizacjami z pokazów mody oraz magazynów o modzie.

Swetry z wełny i kaszmiru o luźnym kroju są bardzo komfortowe, a jednocześnie dobrze chronią przed zimnem. W poprzednim sezonie jesienno – zimowym również królowały na wybiegach.