Coconut Milk – mleczna biel z nut kokosa


Coconut Milk – mleczna biel z nut kokosa

Trudno wyobrazić sobie letnią garderobę bez odcienia bieli, prawda? Tak samo uważa Instytut Pantone, który wśród zestawu top kolorów na sezon Spring/Summer 2018, umieścił orzeźwiający i apetyczny odcień Coconut Milk.

Na wstępie warto zaznaczyć, że znajdzie się on nie tylko w garderobie, ale również we wnętrzach. Pokochacie ten odcień bieli, która sprawia wrażenie, jakby wpadała w inne odcienie – ecru lub pastelowego różu. Wnętrza zaaranżowane w ten sposób doskonale się prezentują jako świeże, bardziej przestronne, a jednocześnie wciąż przytulne.

Coconut Milk w garderobie doskonale będzie prezentować się w połączeniu z każdym kolorem. Nie jest to typowa klasyczna biel, ale nadal jest to biel – jeden z głównych neutralnych kolorów. Za najbardziej topowe połączenia uważa się Coconut Milk i Warm Sand, a także Coconut Milk i Spring Crocus oraz zestawienie mlecznej, kokosowej bieli z odcieniami różu, zwłaszcza z Blooming Dalia i Almost Mauve.

Oczywiście, jako kolor neutralny, a zarazem uniwersalny, Coconut Milk nie jest zarezerwowany dla konkretnego typu urody.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o