Makijaż

Błękit króluje w makijażu

Tegoroczna wiosna i lato pod względem makijażu zdecydowanie należała będzie do błękitu. Makijaż ma być przede wszystkim wyrazisty i bardzo dobrze widoczny. Kredkę powinnyśmy stosować nie tylko przy dolnej powiece, ale także przy górnej. Jednak, możemy także postawić na inne wydania kolorystyczne, które w tym sezonie są niezwykle różnorodne.

Przy tworzeniu takiego makijażu należy wykazać się dużym rozsądkiem, aby nie przesadzić. Rzęsy powinny być jedynie delikatnie podkreślone. Wystarczy raz przeciągnąć je maskarą. Usta należy podkreślić koralowym błyszczykiem.

Jeśli chcemy podkreślić nasze kości policzkowe, powinnyśmy wybrać nieco mocniejszy róż. Możemy to zestawić z odcieniami różu także na powiekach. Gdy połączy się je z brązem, na pewno uzyskać się niezwykle romantyczny i zmysłowy makijaż.

Tej wiosny można postawić także na wielobarwny makijaż. Bawienie się kolorami jest jak najbardziej dopuszczalne. Jeśli zdecydujemy się na tęczowe powieki, na pewno będziemy wyglądały świetnie i świeżo. Zdecydowanie, można będzie w takim makijażu wyglądać bardzo oryginalnie.

To co w tym sezonie jest jak najbardziej dopuszczalne to jak najwięcej naturalności. Ucieszą się z tego kobiety, które jedynie delikatnie chcą podkreślać swoja urodę, bez nakładania wielu barw na twarz. Podkreśleni ulegają jedynie usta i powieki. Warto stworzyć usta kuszące i ponętne. Do takiego makijażu wystarczy nam kryjący podkład, delikatny błyszczyk oraz dobrane do cery cenie.