Styl

Baskinka i spódnica ołówkowa – to jest trendy!

Paryski szyk, ponadczasowa elegancja, klasyczne połączenia to najczęstsze określenia eleganckich stylizacji. Tytułem przykładu można wskazać na zestawienie baskinki i spódnicy ołówkowej. Bluzka z baskinką dobrze prezentuje się w połączeniu ze spódnica z rozcięciem. Zamiast bluzki z baskinką można założyć gorset ze wspomnianym detalem. Stylizacja sprawdzi się nawet w upalne dni.

Falbana na biodrach optycznie je powiększy, dlatego nie jest ona wskazana dla kobiet z figurą gruszki. Prosta, ołówkowa spódnica tworzy zgrany duet z baskinką, a jednocześnie podkreśla figurę klepsydry, która uchodzi za atrybut kobiecości. Falbana na biodrach może być wykonana ze sztywnego, albo lejącego się materiału. Druga opcja jest polecana kobietom, które nie chcą zbytnio eksponować bioder. Baskinka będzie wówczas stylowo opadała na ołówkową spódnicę, a efekt będzie taki sam – 100% kobiecości i elegancji.

Stylowe połączenia, jak opisane wyżej zestawienie ołówkowej spódnicy z baskinką, są bardzo modne latem, kiedy mimo upałów nie powinno się zapominać o dobrym guście, elegancji i klasycznych fasonach.