2 rozmiary mniej w 2 tygodnie – nowy zabieg wyszczuplający


2 rozmiary mniej w 2 tygodnie – nowy zabieg wyszczuplający

Nauka i medycyna przygotowały nowy sposób na odchudzanie. Metoda jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, a efekty dwutygodniowej kuracji to wyszczuplenie nawet do około 2 rozmiarów.

Kuracja opiera się na zastosowanii urządzenia Redustim, które polega na zredukowaniu podskórnej tkanki tłuszczowej i groźnej dla zdrowia otyłości wisceralnej. Zasada działania aparatury polega na wykorzystaniu pola magnetycznego na komórki tłuszczowe. Pacjentka leży podczas zabiegu w specjalnym kombinezonie, któy wyszczupla całe ciało emitując pole magnetyczne.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Kuracja Redustim jest szczególnie polecana osobom, które mimo przestrzegania diety i ćwiczeń nie mogą schudnąć, a także osobom chcącym osiągnąć szybkie rezultaty w związku z ważną okazją (np. ślubem, ważną galą).

Wadą zabiegu jest jedynie to, że trzeba wykonać serię zabiegów, a koszt jednego zabiegu wynosi w zależności od kliniki około 350 zł – 450 zł, a całej serii 12 zabiegów – około 3600 – 4500 zł.